Peter Frie färglitografi
2019-04-24
636539
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETER FRIE (född 1947): Landskap, signerad Peter Frie, numrerad 74/170, färglitografi, bladmått ca 60x70 cm