Carl Fredrik Reuterswärd
2019-04-22
636516
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016, tillskriven): Knuten penna, osignerad/onumrerad, grönpatinerad brons, ca 37x30 cm