Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL ANDERSSON, Xylografen (1853-1942): Skeppsbrott, ej signerad, med sterbhusstämpel, olja på pannå, ca 41x68 cm
636471
2019-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här