Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-04-19
636388
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Waldemarsuddes oljekvarn, monogramsignerad AG, olja på duk, ca 62x81 cm