Porträtt oljemålning
2019-04-20
636321
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt, olja på duk, ca 54x44 cm
mindre skada