Gitarr Fender Music Master Duo

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ELGITARR, Fender Music Master Duo, tidigt 1960-tal, längd ca 94,5 cm, med tillhörande koffert

Senare plektrumskydd, bruksslitage/ålderspatina

636309

2019-04-25