Oljemålning
2019-04-19
636290
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med fågel och hund, signerad Mieunier, olja på pannå, ca 33,5x24 cm
Pannå med spricka