Bordsarmatur Japan
2019-04-22
636282
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATUR, porslin, Japan, 1900-talets mitt, dekor i relief av organiska ränder i vitt mot grå fond, monterad på träsockel, total höjd ca 63 cm
Krackelering