Anita Fröding oljemålning
2019-04-22
636266
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Vintertankar på solig ö", ur Poetens vandring, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 120x140 cm, oramad