Stolar
2019-04-19
636262
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-tal, skuren dekor, oval ryggbricka, bemålade, sitthöjd ca 45 cm
Skador, lagningar