Ljusstakar, empire
2019-04-19
636245
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, empire, Frankrike, delvis patinerad och förgylld brons, kanneleratede skaft, fot med dekor, höjd ca 25 cm