Skulptur brons
2019-04-21
636218
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR (1900-tal), Sittande modell, otydligt signerad, brons på stensockel, höjd ca 22 cm, totalhöjd ca 25,5 cm