Fat Holland
2019-04-19
636200
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 1 par, fajans, Holland, 1700-tal, dekor i blå kinesiserande underglasyr, diameter ca 34 cm
Nagg, glasyrnagg