Klubbat för:
2 400 SEK
1 000 SEK
GUSTAV ROSENGREN (1893-1963): "Badplatsen Smögen 1947", signerad Gust Rosengren, olja på pannå, ca 40x51 cm
Proveniens: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
636198
2019-05-15