Tore Eldh ljusstakar 1 par
2019-04-19
636106
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, CESON, Göteborg, 1992, höjd ca 18 cm, stämplade och signerade T Eldh
Fyllda