Björn Hallström oljemålning
2019-04-20
636078
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): "Gård i bergen vinter Spanien", signerad samt daterad 1980, olja på duk, ca 46x55 cm