Unto Koistinen akvarell
2019-05-20
636075
| Klubbat belopp | 1 200 EUR |
| Utropspris | 1 500 EUR |
UNTO KOISTINEN (1917-1994) Sittande dam, signerad samt daterad 3/6 1976, blandteknik med tusch och akvarell, 44x39 cm