Ljusstake mässing
2019-04-19
636052
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKE, mässing, 1700/1800-tal, delvis ciselerad dekor av blommor, diameter ca 20 cm
Slitage