Hans Hamngren etsning
2019-04-20
636034
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS HAMNGREN, (född 1934): "Stödåtgärder"" signerad, akvarellerat provtryck, etsning, ca 60x82 cm