Stig Claesson litografi
2019-04-20
636010
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad samt numrerad 57/75, litografi, ca 40x52 cm