Max Papart färgcarborundum
2019-04-20
635999
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX PAPART (Frankrike 1911-1994): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 20/99, största mått ca 60x45 cm