Michael Jäger akvarell och blyerts
2019-04-18
635938
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MICHAEL JÄGER (Tyskland, född 1956): Komposition, ej signerad, akvarell och blyerts på papper, monterad på plåt med plexiglas, dagermått ca 20,5x29 cm