Ljuskrona rokokostil 1900-tal
2019-04-19
635922
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokokstil, för 5 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 67, diameter 47 cm