Oljemålning
2019-04-19
635897
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tidningsläsare, märtk á tergo Edvard hallin 1881, olja på pannå, ca 18x21 cm