Halsband ring granater
2019-04-19
635856
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HALSBAND, längd 42 cm, RING, 1900-talets mitt, förgyllt silver, granater, ringstorlek ca 18 mm