Skrivbord art deco
2019-04-19
635753
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD,1930-tal, art deco, flammbjörk, valnötsintarsia och jakaranda, höjd ca 75,5, 130,5x65 cm
Nyckel finns
Slitage, repor