Champagnekylare 1 par Frankrike
2019-04-26
635704
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, 1 par, nysilver, Frankrike, 1900-talets första hälft, höjd 21, diameter 20,5 cm
A Gentleman´s Auction
Bucklor och slitage