Bord 1900-talets mitt

Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt

Klubbat för:

62 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, marmorskiva, mässing, höjd ca 70 cm, diameter 91 cm

Kantnagg, fläckar

635649

2019-04-18