Golvlampa
Avslutad
2019-04-19
635605
| Klubbat belopp | 350 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, stomme i delvis patinerad mässing, med 2 ljuspunkter, textilskärm med fransar, höjd (inkl. skärm) ca 154 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen