Hjalmar Strååt oljemålning
2019-04-17
635590
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HJALMAR STRÅÅT (1885-1971): "Tomasdagen", signerad och daterad Strååt 1952, olja på pannå, 37x26 cm
Repor