Gustav Arne oljemålning
2019-04-18
635558
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): ´Trädgården, signerad G Arne, verso titel och datering, olja på dukpannå, ca 27 x 22 cm