Lennart Jirlow litografi
2019-04-19
635557
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signeraed L. Jirlow, numrerad 257/310, färglitografi, bildmått ca 38x45 cm
Ej examinerad ur ramen