Herrbetjänt
2019-04-19
635478
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft, stomme i fernissad bok, på hjultrissor i plast, höjd ca 106 cm
Bruksslitage