Yrjö Edelmann litografi
2019-04-18
635460
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen flaska, signerad samt numrerad 185/360, ca 55x39 cm