Carlo Vivarelli färgserigrafi
2019-04-23
635432
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
CARLO VIVARELLI (1919-1986): komposition, färgserigrafi, signerad och daterad Vivarelli 1975/76, numrerad 56/80, bladmått ca 49x140 cm
ej examinerad ur ram, något vågigt blad