Karl-Axel Pehrson litografi
2019-04-18
635414
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Abstrakt komposition, signerad och daterad 1962, numrerad 60/150