Ljuskrona
2019-04-18
635406
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, stomme i mässing, 1900-talets andra hälft, 8 ljuspunkter, höjd exkl. sladd ca 28 cm
Slitage