Lennart Rodhe färglitografi
2019-04-18
635404
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition i orange och blått, färglitografi, signerad samt daterad L. Rodhe -72, 143/360, bildmått ca 68x50
Oramad