Lage Lindell färglitografi
2019-04-18
635397
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, numrerad 61/165, färglitografi, ca 28x41 cm