Matta
2019-04-20
635383
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Tibet, 1900-talets slut, melerade blå nyanser. dekor av orange, brunt och vitt, ca 285x245 cm
Bruksslitage, fläckar