Bengt Fransson oljemålning
2019-04-17
635378
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Sommarbild, signerad, olja på duk, ca 26 x 34 cm