Victor Vasarely Färgserigrafi
2019-04-28
635361
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Vasarely 147/150, motivmått ca 58x58 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
ej examinerad ur ram