Dessertgaffalar
2019-04-18
635347
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 800 SEK |
DESSERTGAFFLAR, 12 st, silver, sterling, stämplade, Paris, 1900-talets början, med etui, längd ca 17 vikt ca 328 g
Bruks och åldersrelaterat slitage