Förrättsbestick
2019-04-18
635344
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 800 SEK |
FÖRRÄTTSBESTICK, delvis förgyllt silver, sterling, vermeille, 4 dlr i etui, 1900-talets början, Paris, stämplade, längd ca 20-18 cm, vikt ca 136 g
Bruks och åldersrelaterat slitage