Taklampa
2019-04-17
635264
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, behängd med prismor, diameter ca 40, höjd ca 60 cm
Mindre slitage