Figuriner
2019-04-26
635250
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 3 st., porslin, 1900-talets första hälft, bland annat Bing & Gröndahl och Rosenthal, höjd ca 17-31 cm
Lagningar, skador, nagg