Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
SOLUR, 1900-talets andra hälft, smide och koppar samt sockel i granit, bemålad i svart, dekor med stjärntecken, höjd ca 84 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
635141
2019-04-16