Matskedar 1800-tal silver
2019-04-22
635124
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR, (12 st), 4+3 lika+5 udda, silver, varav 9 st modell Gammalfransk/snäck, längd 21,5-22 cm, vikt 750 g
Ett blad med skador, mindre bucklor, monogram