Erik Norberg skulptur
2019-04-17
635075
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERIK NORBERG, skulpturer, 7 st, sameslöjd, skuret renhorn, samtliga signerade och daterade EN 1950-tal
1 ren med trasigt horn,