Skål i silver
2019-04-17
635060
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅL, silver, svenska importstämplar, höjd ca 17,5, diameter ca 24 cm, vikt ca 750 g
Åldersrelaterat slitage, gåvogravyr